Ambasadori i sporti të Kosovës i dha fund beqarisë!

Sporti

Ambasadori i sporti të Kosovës i dha fund beqarisë!

Nga: Kemajl Goca Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 12:30
Haliti me Afërditën

Thonë se Haliti kur vendos nuk ka kush që i thyen mendjen! Ai vendosi për një çështje shumë të rëndësishme, i jep fund beqarisë!

Është Halit Nezaj, që njihet si ambasador i sportit, njeriu i palodhshëm dhe një veprimtar i shquar edhe i boksit dhe kontribuon edhe për çështje tjera kombëtare.

Haliti kur është në pyetje kombi, Kosova, është në gjendje edhe të vdes! Kësaj radhe vendosi që t’i jap fund beqarisë. Ai martohet me Afërditën me të cilën duhen aq shumë dhe e kanë shumë gjëra të përbashkëta.

Image

Haliti është i lumtur që e ka gjetur personin që e do dhe po ashtu edhe ajo e do shumë, të cilët kanë plane të mëdha për të ardhmen. Kurorëzimi në Skifjan të Gjakovës, ndërsa jetojnë në Gjermani.

Ai Halitit i urojmë gjitha të mirat dhe një jetë të lumtur bashkëshortore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat