Vajza që po çmend botën, ja pozitat - Bota Sot
Vajza që po çmend botën, ja pozitat

Sporti

Vajza që po çmend botën, ja pozitat

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 12:06
Françeska Pepe

Pasioni i madh për Milanin, Miss Europa mahnit tifozët kuqezi më pozat e fundit superseksi!

Françeska Pepe tërhoqi një vëmendje të madhe, kur para pak kohësh deklaronte se është një tifozë e zjarrtë e Milanit, duke thënë së është një pasion ngjitës.

Nga ajo deklaratë, Miss Europa 2016, ka fituar një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, ët cilët janë kryesisht tifozë të Milanit.

Pikërisht kuqezinjtë po kalojnë një formë shumë të mirë pas rikthimit prej pandemisë, ku ende nuk njohin humbje dhe gëzimi te tifozët është rikthyer, duke e parë skuadrën e tyre të shkëlqejë në fushë.

Image

Për t’i lumturuar akoma më shumë ata, ka menduar edhe bukuroshja italiane, Françeska Papa, e cila në profilin e saj ka postuar disa foto provokuese.

Image

Ajo ekspozon linjta e saj dhe ka marrë reagime të shumta, të cilat kanë qenë pozitive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat