Ndahet nga jeta ish kryetari i KB Prishtina, Veton Kajtazi - Bota Sot
Ndahet nga jeta ish kryetari i KB Prishtina, Veton Kajtazi

Sporti

Ndahet nga jeta ish kryetari i KB Prishtina, Veton Kajtazi

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 00:10
Veton Kajtazi

Sot është ndarë nga jeta Veton Kajtazi.

Veton Kajtazi, ish kryetar i klubit të basketbollit Prishtina, dhe ish anëtar i bordit, është ndarë nga jeta.

Kajtazi kontribuuoi në skuadrën kryeqytetase për më tri dekada, duke mos kursyer asgjë nga vetja për klubin ‘bardhekaltër’.

Lidhur me vdekjen e Kajtazit ka reaguar edhe KB Prishtina, të cilët përmes faqes zyrtare të klubit kanë përcjell ngushëllimet për familjen e të ndjerit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat