Rrahja mes Intelektualëve dhe Skifterave nga këndi tjetër (Video) - Bota Sot
Rrahja mes Intelektualëve dhe Skifterave nga këndi tjetër (Video)

Sporti

E martë, 23 tetor 2018

Rrahja mes Intelektualëve dhe Skifterave nga këndi tjetër (Video)

Më: 24 gusht 2015 Në ora: 17:37

Derbi i shumë pritur i Anamoravës, nuk kaloi pa incidente.

Kamera e RTV 21 ka filmuar rrahjen mes dy tifozerive, Intelektualët dhe Skifterat, para takimit Drita – Gjilani, të luajtur të dielën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test