Armeni- Shqipëri, formacionet zyrtare - Bota Sot
Armeni- Shqipëri, formacionet zyrtare

Sporti

Armeni- Shqipëri, formacionet zyrtare

Më: 11 tetor 2015 Në ora: 17:21

Duhen edhe pak minuta nga fillimi i ndeshjes Armeni-Shqipëri dhe tashmë janë zbardhur përfundimisht edhe formacionet zyrtare për të dyja ekipet, raporton Albeu.

Kuqezinjtë kërkojnë vetëm një fitore për të arritur në Francë 2016.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat