Video spektakolare nga kabina e pilotit të avionit - Bota Sot
Video spektakolare nga kabina e pilotit të avionit

Ndryshe

Video spektakolare nga kabina e pilotit të avionit

Më: 22 korrik 2016 Në ora: 00:48
Pamje nga videoja

Nëse e keni pyetur ndonjëherë veten se si duket udhëtimi me avion nga kabina e pilotëve?

Mos kërkoni më gjatë…

Një video spetakolare është xhiruar me anë të një kamera Go Pro të vendosur në kabinë e një avion pasagjerësh, tregon kur ky i fundit ulet në aeroportin ndërkombtar të Glasgow-t, në Skoci.

Video është postuar në rrjetin social Instagram dhe që më pas është shpërndarë në mënyrë virale në internet, tregon pamjet më spekatakolare të fokusuara nga karriget më të mira të mundshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...