Veturat e Cristiano Ronaldos - Bota Sot
Veturat e Cristiano Ronaldos

Sporti

E shtunë, 17 nëntor 2018

Veturat e Cristiano Ronaldos

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 22:44
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldon ka pasion makinat sportive dhe ato luksoze, afër 20 të tilla i ka në Madrid.

Është 5 herë fitues i Topit të Artë, një nga lojtarët më të paguar në planet dhe siç thotë vetë ai, lojtari më i mirë i historisë së futbollit.

Po flasim për Cristiano Ronaldon, sulmuesin portugez të Real Madridit, i cili, si shumë kolegë të tij, ka pasion makinat sportive dhe ato luksoze.

Më poshtë do ju prezantojmë me çdo “mjet transporti” të CR7... 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test