Sela: Nuk do të rikandidoj për kryetar të Strugës

Struga

Sela: Nuk do të rikandidoj për kryetar të Strugës

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 08:55
Ziadin Sela

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela, nuk do të dalë në garë për krytar të Strugës në Zgjedhjet Lokale.

Këtë e ka thënë vetë ai në një intervistë për media.

“Unë nuk do të rikandidojë përsëri për kryetar. Në zgjedhjet e fundit unë nuk kam humbur. Kur isha në garë në rrethin e parë isha i pari me rreth 2 mijë vota më shumë”, tha mes tjerash Sela.

Ndryshe, zgjedhjet lokale në RMV do të mbahen në vjeshtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat