Tani ka një karrige të veçantë për Minecraft – në formën e një Creeper

Teknologji

Tani ka një karrige të veçantë për Minecraft – në formën e një Creeper

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 17:27
Foto ilustrim

Microsoft, Mojang dhe Secretlab kanë bashkëpunuar për të bërë një karrige speciale Minecraft.

Karrigia është e mbuluar me një pëlhurë të veçantë – është e rehatshme dhe e sigurt, dhe më e rëndësishmja për lojtarët, është e lehtë për t’u larë.

“Avantazhi” kryesor i kësaj karrigeje me temë është se ato duken si Creepers nga video-lojë Minecraft.

Kjo e fundit është një nga lojërat më të njohura në botë, kështu që kjo është një lëvizje e shkëlqyeshme nga kompanitë në anën e marketingut.

Natyrisht, karrigia është krijuar për të siguruar uljen e duhur gjatë lojës Minecraft, e cila mund të zgjasë një kohë shumë të gjatë. Çmimi i karriges është 550 dollarë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat