Elon Musk i kërkoi stjuardesës marrëdhënie seksuale, kompania e tij bleu 250 mijë dollarë heshtjen e saj – por u zbulua gjithçka

Teknologji

Elon Musk i kërkoi stjuardesës marrëdhënie seksuale, kompania e tij bleu 250 mijë dollarë heshtjen e saj – por u zbulua gjithçka

Më: 21 maj 2022 Në ora: 07:27
Elon Musk

Miliarderi amerikan Elon Musk kishte kërkuar të ketë marrëdhënie seksuale me një punonjësve të Space X, të cilës i ka paguar 250 mijë dollarë që të mos flet për këtë çështje në publik.

Megjithatë një gjë e tillë është zbuluar. Orëve të fundit, Musk ka shkruar në Twitter për sulmet “politike” që po i bëhen, duke pranuar se është i dhënë pas Partisë Republikane.

E stjuardesa e SpaceX ka thënë se Elon Musk i kishte kërkuar seks – duke e dëshmuar këtë edhe me dokumente. Madje kompania kishte paguar 250 mijë dollarë që ta heshtë atë.

Stjuardesa ka theksuar se Musk i kishte kërkuar “të bëjë më shumë”, gjatë masazhit. Miliarderi ia kishte treguar organin gjenital – duke i thënë se do t’i blejë një kalë.

E pasi që e kishte raportuar rastin në SpaceX, kompania e Musk i kishte paguar 250 mijë dollarë si pjesë e një marrëveshje që do ta blinte heshtjen e saj. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat