Ja kush emërohet drejtor i NPK Tetova

Tetova

Ja kush emërohet drejtor i NPK Tetova

Më: 17 nëntor 2021 Në ora: 16:44
Nuredin Fetai

Jo zyrtarisht mësohet se Nuredin Fetai i njohur në Tetovë si Luli është emëruar drejtor i NPK “TETOVA” – Tetovë.

Ai këtë pozitë e ka ushtruar edhe në vitin 2009.

Fetai në vitin e kaluar u emërua anëtar i bordit të drejtorëve në Postën e Maqedonisë si kuadër i Lëvizjes BESA.

Përndryshe Nuredin Fetai është jurist i diplomuar, i cili është dëshmuar për profesionin e tij, duke ushtruar shumë detyra, të cilat i ka kryer me përkushtueshmëri dhe profesionalizëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat