Rrokulliset një veturë në qendër të Tetovës

Tetova

Rrokulliset një veturë në qendër të Tetovës

Më: 27 mars 2022 Në ora: 15:50
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rrallë ka ndodhur sot pasdite në qytetin e Tetovës.

Sipas videos, aksidenti ka ndodhur në pjesën qendrore të qytetit, ndërsa po ashtu shihet edhe automjeti i ndihmës së shpejtë.

Po ashtu vërrehet edhe prania e shumtë e qytetarëve, ndërsa në vendngjarje ndodhet e edhe policia.

Më poshtë shikoni videon

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat