Policia jep detaje për aksidentin që ndodhi në qendër të Tetovës

Tetova

Policia jep detaje për aksidentin që ndodhi në qendër të Tetovës

Më: 27 mars 2022 Në ora: 17:56
Ilustrim

Në aksidentin që ndodhi sot në orën 14:45 në qendër të Tetovës, me lëndime ka përfunduar 22 vjeçar.

Automjeti ka lëvizur nga bulevardi “Ilindenska” dhe u rrokullis para rrethrrotullimit.

“Rreth orës 14:45, automjeti “Opel Corsa” me tabela të Tetovës që është drejtuar nga S.R, ka humbur kontrollitn dhe është rrokullisur. Shoferi ka qenë i vetëm dhe ka marrë lëndime me çka është dërguar në Spitalin e Tetovës”, deklaroi zëdhënësi i SPB Shkup, Marjan Josifoski.

Ekipi i SPB kryeji këqyrjen e vendit të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat