Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset 20-vjeçari

Tirana

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset 20-vjeçari

Më: 27 maj 2021 Në ora: 16:11
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë.

Persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë ndaj një të riut.

Bëhet fjalë për plagosjen me armë të një 20-vjeçari me inicialet R. G.

Policia ndodhet në vendin e ngjarje dhe ka nisur hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat