Sherr në Tiranë, i dehuri zihet me një grua, ndërhyn policia

Tirana

Sherr në Tiranë, i dehuri zihet me një grua, ndërhyn policia

Më: 29 qershor 2021 Në ora: 19:26
Foto ilustrim

Një 38-vjeçar ka shkaktuar një konflikt në Tiranë duke kundërshtuar dhe policët.

Dyshohet se ai ishte i dehur dhe ka kërkuar të shmangë shoqërimin në Polici.

Ndërkohë A.K, është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore prej gjendjes së dehur.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Rreth orës 14:30, në rrugën “Skënder Luarasi”, për motive të dobëta, shtetasi A. K., 38 vjeç, është konflktuar verbalisht me shtetasen E. T.
Gjithashtu ky shtetasi ka kundërshtuar për shkak të detyrës punonjësit e policisë, për të shmangur shoqërimin e tij.
Shtetasi A. K., aktualisht ndodhet në spital duke marrë ndihmën përkatëse mjekësore, pasi dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur.
Vijon puna për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat