38-vjeçari sherr me një grua në Tiranë, përfundon në spital

Tirana

38-vjeçari sherr me një grua në Tiranë, përfundon në spital

Më: 29 qershor 2021 Në ora: 20:02
Ilustrim

Një konflikt i rëndë mes një 38-vjeçari çifti dhe një gruaje fatmirësisht është parandaluar të precipitojë më shumë pas ndërhyrjes së policisë. 

Ai është shoqëruar me forcë nga policia e Tiranës pasi ka kundërshtuar forcat e rendit. 

Paraprakisht mësohet se ka gruaja ajo për arsye që ka telefonuar policinë dhe ka denoncuar djalin në fjalë

"Rreth orës 14:30, në rrugën “Skënder Luarasi”, për motive të dobëta,  shtetasi A. K., 38 vjeç, është konfliktuar verbalisht me shtetasen E. T. Gjithashtu ky shtetasi ka kundërshtuar për shkak të detyrës punonjësit e policisë, për të shmangur shoqërimin e tij. Shtetasi A. K., aktualisht ndodhet në spital duke marrë ndihmën përkatëse mjekësore, pasi dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur. Vijon puna për dokumentimin e plotë të ngjarjes", thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat