Kjo zonë e Tiranës sot do të jetë 5 orë pa energji elektrike!

Tirana

Kjo zonë e Tiranës sot do të jetë 5 orë pa energji elektrike!

Më: 12 korrik 2021 Në ora: 10:39
Foto ilustrim

OSHEE ka njoftuar qytetarët e Tiranës se sot gjatë intervalit kohor 11:00-16:00 do të kryhen punime në kabinat “Gjeli Vizion” dhe “Aurora Kons”, Fideri A12

Si pasojë, do të mbeten pa energji elektrike zona e “Don Boskos”.

Njoftimi i plotë:

Stakim, 12 Korrik

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 12  korrik gjatë intervalit kohor 11:00- 16:00, do të kryhen punime në kabinat “Gjeli Vizion” dhe “Aurora Kons”, Fideri A12

Pjesërisht pa energji rruga “Don Bosko”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat