Përfshihet nga flakët kati i dytë i biznesit në Tiranë

Tirana

Përfshihet nga flakët kati i dytë i biznesit në Tiranë

Më: 25 prill 2022 Në ora: 08:18
Foto ilustrim

Kati i dytë i një biznesi është përfshirë nga flakët në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Pjetër Bogdani", gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, 25 prill.

Policia bën me dije se si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat