Video/ “Vetëm n’g*jë”, çfarë “shërbimesh” ofrojnë qendrat e masazheve?

Tirana

Video/ “Vetëm n’g*jë”, çfarë “shërbimesh” ofrojnë qendrat e masazheve?

Më: 31 maj 2022 Në ora: 23:14
Në Tiranë janë denoncuar qendra mesazhesh ku punonjëset shpesh ofrojnë edhe shërbime seksuale.

Qendrat e masazhit janë hapur si kërpudhat në Tiranë, dhe mund t’i gjesh kudo. Por ajo që është më shqetësuese nuk është shërbimi për të cilin janë hapur këto qendra, por “asortimentet” që të ofrohen sapo futesh brenda tyre.

Jo pak herë në Tiranë janë denoncuar qendra mesazhesh ku punonjëset shpesh ofrojnë edhe shërbime seksuale.

Për të hetuar dhe investuara se çfarë ndodh në këto qendra masazhi kanë menduar “Piranjat” në Abc të moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara.

Pas një video-denoncimi të mbërritur në “Piranjat” ku një klienti në një qendër masazhi në Tiranë përveç pjesë së parë të shërbimit i ofrohet një “happy-end”, por gjithmonë duke shtuar shumën e parave, ka nisur dhe misioni i agjentëve tanë,.

Në video siç dëgjohet dhe shikohet masazhatorja përveç masazhit i ofron edhe seks oral klientit, edhe pse ajo siç thotë edhe vetë është e martuare dhe me dy fëmijë.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat