Autobusi përplas 39-vjeçarin në Tiranë, po lëvizte me biçikletë

Tirana

Autobusi përplas 39-vjeçarin në Tiranë, po lëvizte me biçikletë

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 18:42
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se autobusi ka përplasur një 39-vjeçar, i cili po lëvizte me biçikletë.

Ngjarja ka ndodhur në Rrugën e Dibrës në kryeqytet. I plagosuri është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Ndërkaq, grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Njoftimi i policisë: 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 29.09.2022, në Rrugën e Dibrës, shtetasi I. M., duke drejtuar mjetin tip autobus ka aksidentuar biçiklistin shtetasin E. C., 39 vjeç.

Si pasojë e aksidentit, shtetasi E. C. është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat