Shpërthim me lëndë plasëse në një lokal në Tiranë

Tirana

Shpërthim me lëndë plasëse në një lokal në Tiranë

Më: 28 nëntor 2023 Në ora: 09:25
Foto nga vendi i ngjarjes

Një shpërthim me lënë plasëse ka ndodhur në ambientet e jashtme të një lokali sot në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në orën 05:00, në rrugën “Sali Butka”, në lokalin e 40-vjeçarit A.Xh.

Si pasojë e lëndës plasëse ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/eve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat