Lëng majdanozi çdo mëngjes për të rënë në peshë - Bota Sot
Lëng majdanozi çdo mëngjes për të rënë në peshë

Ushqime

Lëng majdanozi çdo mëngjes për të rënë në peshë

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 09:24
Ilustrim

Kjo kurë duhet ndjekur me përpikmëri çdo mëngjes për pesëditë dhe më pas sërish pas një pushimi dhjetëditor.

Majdanozi dhe lëngu i limonit ndihmojnë për tretjen dhe oksidimin e yndyrës.

Mund t’i shtoni edhe gjethe menteje për shije.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...