10 ushqimet që këshillon gjyshja për një lëkurë të shkëlqyer - Bota Sot
10 ushqimet që këshillon gjyshja për një lëkurë të shkëlqyer

Ushqime

E hënë, 22 tetor 2018

10 ushqimet që këshillon gjyshja për një lëkurë të shkëlqyer

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 14:38
Ilustrim

Ka shumë ushqime që i kemi në shtëpi e që janë një aleat i shkëlqyer për lëkurën dhe për trupin.

Për të qenë të bukur ndonjëherë nuk është e nevojshme të shpenzoni shumë, thjesht duhet të merrni këshilla nga gjyshja.

Këshillat e gjyshes do ju ndihmojnë që të hani shëndetshëm dhe në të njëjtën kohë i shërbejnë dhe lëkurës suaj.

Disa prej tyre janë qepët, patatet, brokoli dhe xhinxheri. Por ja dhe disa ushqime të tjera që nuk duhet të mungojnë kurrë në shportën tuaj të pazareve sipas këshillave të gjyshes:

Lulelakër

Sardele

Speca

Thjerrëza

Patate

Brokoli

Asparag

Mollë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test