Përplaset me Smartin me targa italiane, në gjendje të rëndë drejtuesi i motorit

Vlora

Përplaset me Smartin me targa italiane, në gjendje të rëndë drejtuesi i motorit

Më: 24 prill 2021 Në ora: 21:05
Foto ilustrim

Një i ri mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë pasi motori me të cilin po udhëtonte u përplas me një makinë "Smart" me targa italiane CS 051 MC.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin e vjetër, ndërsa makina mësohet se drejtohej nga një grua.

I plagosuri është nisur drejt spitalit rajonal për ndihmë mjekësore, në gjendje të rëndë për jetën.

Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat