Numërimi në Vlorë, Bujar Leskaj e ka mendjen te hajë paçe

Vlora

Numërimi në Vlorë, Bujar Leskaj e ka mendjen te hajë paçe

Më: 26 prill 2021 Në ora: 13:54
Bujar Leskaj

Vlora është bërë objekt i përplasjeve të ashpra politike dhe kjo për shkakun e votave dhe të deklaratave të bëra nga PS-ja, ku kryesocialisti Edi Rama me batuta i kërkonte Damian Gjiknurit që të bënte një tërmet politik duke fituar 9 mandate.

Ndërsa nuk kanë munguar batuat në adresë të Leskaj.

Në foton e dërguar në redaksinë e Gazeta “Shqip” shefi i shtabit politik të PD-së, shfaqet në një restorant duke u ushqyer me një pjatë paçe.

Ai ndodhet në tavolinën e fundit të lokalit së bashku me dy shokët e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat