Gjiknuri feston fitoren e tij dhe të PS-së në Vlorë: Treguam edhe këtë herë që jemi derë e madhe

Vlora

Gjiknuri feston fitoren e tij dhe të PS-së në Vlorë: Treguam edhe këtë herë që jemi derë e madhe

Më: 8 maj 2021 Në ora: 21:49
Damian Gjiknuri ka festuar fitoren e kësaj partie dhe të tijën në këtë qark

Drejtuesi politik i qarkut të Vlorës për PS-në Damian Gjiknuri ka festuar fitoren e kësaj partie dhe të tijën në këtë qark.

Ai ka zhvilluar një takim festiv me simpatizantë dhe mbështetësit e tij në qarkun e Vlorës.

Gjiknuri: Treguam edhe këtë herë që jemi derë e madhe. Dhe dyert e mëdha nuk i lëshojnë fatet e vendit në duar të gabuara.

Vlora nuk u ndal! Shqipëria nuk u ndal!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat