Vlorë, përfshihet nga flakët gomonia

Vlora

Vlorë, përfshihet nga flakët gomonia

Më: 8 gusht 2021 Në ora: 11:00
Foto ilustrim

Një gomone ka marrë flakë në Vlorë.

Gomonia e cila shërbente për turizëm ka pësuar një defekt nga shkëndija elektrike dhe është djegur.

Ngjarja ka ndodh në afërsi te plazhit te vjetër dhe mbi mjetin ishte vetëm pronari i saj.

Gomonia po tërhiqet nga policia kufitare për ta çuar në Tri Port. Ndërkohë policia ka marrë në pyetje pronarin e mjetit lundrues. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat