Pushuesit dynden drejt bregdetit, trafik i rënduar në Vlorë

Vlora

Pushuesit dynden drejt bregdetit, trafik i rënduar në Vlorë

Më: 15 gusht 2021 Në ora: 10:15
Trafik i rënduar në Vlorë

Pushuesit dynden drejt bregdetit.

Moti i nxehtë dhe me dielën ka bërë që bregdeti të jetë i mbushur me pushues.

Vlora është një ndër destinacionet më të preferuar i pushuesve të cilët zgjedhin që të kalojnë fundjavën.

Për shkak të dyndjes së qytetarëve drejt bregdetit radhë të gjata makinash janë bërë në rrugët e qytetit bregdetar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat