Përfshihet nga flakët banesa në Vlorë, digjet kati i dytë

Vlora

Përfshihet nga flakët banesa në Vlorë, digjet kati i dytë

Më: 18 gusht 2021 Në ora: 11:08
Foto ilustrim

Një shtëpi është përfshirë nga flakët në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në lagjen ’10 korriku’, ndërsa është përfshirë nga flakët kati i dytë i banesës.

Policia njofton se si pasojë e flakëve janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

“Sot, rreth orës 09:55, në lagjen “10 Korriku”, Vlorë, është përfshirë nga flakët kati i dytë i banesës së shtetasit K. B., 60 vjeç, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale”, thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat