Vdes 23 vjeçarja pas një operacioni në Vlorë

Vlora

Vdes 23 vjeçarja pas një operacioni në Vlorë

Më: 23 shtator 2021 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Një 23-vjeçare ka vdekur në spitalin e Vlorës, pas operacionit që ka kryer.

Ajo kishte mbërritur në spital gjatë ditës së djeshme, dhe dyshohet se ka pasur infeksion në bark.

Pas operacionit ajo ka kaluar në gjendje shoku dhe më pas ka ndërruar jetë.

Nuk dihet ende se çfarë e ka shkaktuar komplikacionin në gjendjen e 23-vjeçare, ndërkohë që është ngritur një grup pune për hetimin e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat