Zjarr në një sipërfaqe me ullinj në Vlorë

Vlora

Zjarr në një sipërfaqe me ullinj në Vlorë

Më: 2 tetor 2021 Në ora: 13:14
Foto ilustrim

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një sipërfaqe toke në Bestrove njësia qendër në Vlorë.

Burimet bëjnë me dije se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe me ullinj dhe pemëtari.

Kjo është hera e dytë që ka rënë zjarr në këtë sipërfaqe, ku paraprakisht dyshohet se është i qëllimshëm.

Ndërkohë forcat zjarrëfikëse po punojnë për neutralizimin e flakëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat