Policia aksion të befasishëm në Vlorë, arrestohen 6 persona

Vlora

Policia aksion të befasishëm në Vlorë, arrestohen 6 persona

Më: 3 nëntor 2021 Në ora: 21:13
Foto nga vendi i ngjarjes

Policia e Vlorës ka nisur një operacion për personat e shpallur në kërkim dhe ata që lëvizin me armë me vete.

Burimet bëjnë me dije se 6 persona janë arrestuar mbrëmjen e sotme, 3 nëntor.

Ata janë konstatuar me armë zjarri me vete në momentin e arrestimit.

Mësohet se operacioni është iniciuar nga Drejtoria e policisë Vlorë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat