Gjendet e vdekur një 60-vjeçare

Vlora

Gjendet e vdekur një 60-vjeçare

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 21:33
60-vjeçarja me inicialet M.D. u gjet e pajetë nga komshinjtë në banesën e saj.

Një grua 60-vjeçe ka ndërruar jetë në Vlorë. Paraprakisht shkaqet dyshohen natyrale.

Policia e Vlorës njofton se mbrëmjen e sotme në lagjen “Pavarësia” 60-vjeçarja me inicialet M.D. u gjet e pajetë nga komshinjtë në banesën e saj.

Ajo jetonte e vetme. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.

Grupi hetimor nën drejtimin e prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat