Tronditet Vlora, shpërthim i fuqishëm

Vlora

Tronditet Vlora, shpërthim i fuqishëm

Më: 19 dhjetor 2021 Në ora: 15:29
Foto ilustrim

Një shpërthim i fortë ka "tronditur" Lungomaren disa minuta më parë.

Ndërsa dyshohet se ka një të lënduar.

Shpërthimi ndodhi në vijën e dytë të Lungomares.

Ndërsa është bërë me dije se është dëgjuar shumë fortë nga banorët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat