Përplasen dy makina në Vlorë, plagosen 2 persona. Kjo është gjendja e tyre shëndetësore

Vlora

Përplasen dy makina në Vlorë, plagosen 2 persona. Kjo është gjendja e tyre shëndetësore

Më: 15 janar 2022 Në ora: 20:32
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Rruga e re” në Vlorë.

Rreth orës  19:30, automjeti tip “Opel”,  me drejtues shtetasin S. K., është përplasur  me  automjetin tip ” Toyota”, me drejtues shtetasin O. Xh.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të dëmtuar shtetasi O. Xh, dhe pasagjeri shtetasi  N. P.,  të cilët ndodhen në spitalin Rajonal Vlorë, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat