Makina copa/ Pamje nga aksidenti i frikshëm, ku vdiq 53 vjeçari

Vlora

Makina copa/ Pamje nga aksidenti i frikshëm, ku vdiq 53 vjeçari

Më: 21 janar 2022 Në ora: 23:50
Pamje nga aksidenti i frikshëm, ku vdiq 53 vjeçari

Pamje të frikshme vijnë nga aksidenti i ndodhur pak momente më parë në aksin rrugor Levan-Vlorëku ku humbi jetën Dritan Shena, 53 vjeç.

Në fotot nga vendngjarja shihet makina thuajse e shkatëruar plotësisht duke mos i dhënë mundësi 53-vjeçarit të mbijetojë.

Mjeti ka dalë nga rruga duke u përplasur me mbrojtëset anash.

Image
Pamje nga aksidenti i frikshëm, ku vdiq 53 vjeçari

Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj dalje nga rruga.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat