Nisin reshjet e dëborës edhe në Vlorë

Vlora

Nisin reshjet e dëborës edhe në Vlorë

Më: 22 janar 2022 Në ora: 18:52
Foto ilustrim

Moti i ftohtë që ka ‘pushtuar’ këto ditë vendin tonë, nuk ka kursyer as zonat bregdetare.

Pasditen e kësaj të shtune, kanë nisur reshjet e para të dëborës në zona të ndryshme të qytetit të Vlorës..

I gjithë vendi është përfshirë nga acari, situatë që sipas sinoptikanëve pritet të vazhdojë edhe javën që vjen.

Në disa akse nacionale ka prezencë akulli në rrugë, ndërsa në pikat problematike është hedhur kripë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat