Makina del nga rruga, plagoset 74-vjeçari

Vlora

Makina del nga rruga, plagoset 74-vjeçari

Më: 5 mars 2022 Në ora: 18:27
Foto ilustrim

Një 74-vjeçar ka mbetur i plagosur këtë të shtunë në Vlorë, pasi po makina në të cilën ishte pasagjer ka dalë nga rruga.

Policia njofton se në aksin rrugor Zvërnec–Manastir, automjeti tip “Fiat Panda”,  që drejtohej nga 64-vjeçari me iniciale P. Sh., ka humbur kontrollin dhe për pasojë  është dëmtuar shtetasi me iniciale F. C.

Ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital.

Nuk dihet nëse ka qenë drejtimi i gabuar i 64-vjeçari apo faktorë të tjerë, që shkaktuan aksidentin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat