Digjen dy makina në Vlorë

Vlora

Digjen dy makina në Vlorë

Më: 7 prill 2022 Në ora: 22:37
Digjen dy makina në Vlorë

Dy makina janë djegur mbrëmjen e sotme në lagjen "Karabash" të Vlorës.

Makinat kanë qënë të parkuara në anë të rrugës.

Burimet nga policia e Vlorës bëjnë me dije se kemi të bëjmë me zjarrvënie të qellimshme.

Forcat zjarrfikëse të mbërritura në vendngjarje kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit ne mjete.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat