Çfarë ndodhi? SPAK “blindon” doganën e Vlorës për 60 minuta

Vlora

Çfarë ndodhi? SPAK “blindon” doganën e Vlorës për 60 minuta

Më: 15 prill 2022 Në ora: 15:56
Dogana e Vlorës

SPAK ka ndërmarrë një aksion në doganën e Vlorës ku për 60 minuta janë shoqëruar katër persona.

Rreth 15 policë kanë zhvilluar kontrolle në një kamion dhe në ambientet e brendshme të doganës.

Nuk dihet nëse operacioni ka qenë për mallrat doganore apo për ndonjë arsye tjetër.

Deri tani informacionet janë të rezervuara lidhur me aksionin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat