Deti i trazuar/ Ankorohet trageti me 77 pasagjerë në portin e Vlorës pas dy orësh në det të hapur

Vlora

Deti i trazuar/ Ankorohet trageti me 77 pasagjerë në portin e Vlorës pas dy orësh në det të hapur

Më: 22 prill 2022 Në ora: 18:47
Në traget ishin rreth 77 pasagjerë.

Ankorohet në portin e Vlorës pas më shumë se dy orësh në det të hapur trageti i linjës Vlorë-Brindisi.

Trageti mbërriti në orën 15:30 në port dhe për dy orë qëndroi në det të hapur , për shkak të detit të trazuar me shumë dallgë.

Kujtojmë që pasagjerët kanë që prej orës 06:00 të mëngjesit që qëndrojnë në det pasi në orën 06:00 të mëngjesit u nisën prej Brindisit.

Në traget ishin rreth 77 pasagjerë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat