Vlorë/ Merr flakë një bombol gazi, zjarrfikësja në vendngjarje

Vlora

Vlorë/ Merr flakë një bombol gazi, zjarrfikësja në vendngjarje

Më: 12 korrik 2022 Në ora: 11:14
Foto ilustrim

Merr flakë një bombo gazi në lagjen "Ujë i Ftohtë", në Vlorë.

Zjarrfikësja ka shkuar në vendngjarje.

Ajo çfarë bie në sy është automjetet që nuk i hapin rrugën për të shkuar në rast urgjence.

Kjo situatë është e përsëritur  në Vlorë.

Zjarrfikësja ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat