Shkëputet masivi shkëmbor në Jonufër të Vlorës, shkakton trafik në zonë

Vlora

Shkëputet masivi shkëmbor në Jonufër të Vlorës, shkakton trafik në zonë

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 11:43
Foto nga vendi i ngjarjes

Një masiv shkëmbor është shkëputur në zonën e Jonufrës në Vlorë.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, ndërsa ka shkaktuar trafik automjetesh në zonë.

Kjo nuk është hera e parë që masive shkëmbore shkëputen dhe bllokojnë autostradën.

Në këtë zonë ka pasur shpesh problematika të njëjta për shkak të erozionit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat