Si skena filmash/ Policia arreston të riun në Vlorë, vajza pasagjere përleshet ashpër me efektivët

Vlora

Si skena filmash/ Policia arreston të riun në Vlorë, vajza pasagjere përleshet ashpër me efektivët

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 09:58
Pamje nga vendi i ngjarjes

Mbrëmjen e djeshme, Policia e Vlorës, ka qenë duke arrestuar një të ri, pasi më parë kishte bërë ndalimin e automjetit të tij në një nga zonat më të populluara të qytetit.

Por, duket se ndërhyrja e policisë nuk është pritur mirë nga e dashura e personit, të cilit po i vendoseshin prangat.

E reja ka kundërshtuar veprimin duke debatuar dhe më pas konfliktuar fizikisht me efektivët e policisë për mos t’i lejuar të kryejnë arrestimin.

Duket se tentativa ka qenë e kotë pasi i riu është arritur që të merret në komisariat nga efektivët. Dyshohet se shoqërimi i tij është bërë për shkak të shkeljeve të rënda të rregullave të qarkullimit rrugor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat