Vlora pa energji elektrike, qyteti në terr

Vlora

Vlora pa energji elektrike, qyteti në terr

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 22:30
Vlora pa energji elektrike

Vlora pa energji. Siç raporton gazetari Elton Nikaj prej gati një ore Vlora është zhytur në errësirë.

Pjesa me e madhe e qytetit bregdetar ka mungesë të energjisë elektrike.

Mësohet se energjia është shkëputur prej orës 20 e 15 minuta.

Sakaq, ende nuk ka një njoftim nga OSHEE për situatën në Vlorë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat