Zjarr në një sipërfaqe të pyllëzuar në Vlorë

Vlora

Zjarr në një sipërfaqe të pyllëzuar në Vlorë

Më: 16 janar 2023 Në ora: 18:58
Foto ilustrim

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 18:20, në lagjen “24 Maji”, në afërsi të ish stacionit të mallrave.

Ka rënë zjarr dhe po digjet një sipërfaqe e pyllëzuar.

Shërbimet e Policisë dhe shërbimet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat