Trafik i bllokuar prej 30 minutash në Vlorë, drejtuesit e makinave fikin motorët/ Dyshohet për aksident

Vlora

Trafik i bllokuar prej 30 minutash në Vlorë, drejtuesit e makinave fikin motorët/ Dyshohet për aksident

Më: 27 gusht 2023 Në ora: 11:29
Foto nga vendi i ngjarjes

Trafik i rënduar në Vlorë, ku më shumë se 30 minuta makinat qëndrojë pa lëvizur nga zona e skelës deri tek tuneli.

Vargu i makinave prej disa kilometrash ka ngelur në rrugë dhe nuk po lëvizin, drejtuesit e makinave kanë fikur motorin e makinës deri sa rruga të bëhet e kalueshme.

Nuk dihet çfarë ka ndodh dhe pse është bllokuar rruga.

Sipas policisë një aksident ka ndodh në zonën e Jonufrës, ku dy makina janë përplasur, kjo ka sjellë dhe bllokimin e trafikut këtë të diel në Vlorë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat