Rriten temperaturat në Vlorë/ Pushuesit zgjedhin të relaksohen në plazhe: Det, rërë dhe diell

Vlora

Rriten temperaturat në Vlorë/ Pushuesit zgjedhin të relaksohen në plazhe: Det, rërë dhe diell

Më: 13 prill 2024 Në ora: 12:37
Deti

Kjo fundjavë cilësohet një nga më të ngrohtat e muajit prill.

Mësohet se këtë të shtunë temperaturat kanë shkuar deri në rreth 30 gradë. Si pasojë, dhjetëra pushues kanë zgjedhur të shijojnë plazhet e Vlorës.

Nga pamjet e siguruara nga ABC News, pushuesit shihen teksa shijojnë rrezet e diellit, rërën dhe padyshim detin.

Nuk mungojnë as shëtitjet buzë detit për t’u relaksuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat