Ngacmoi seksualisht 9-vjeçarin, nis hetimi ndaj 64-vjeçarit në Vlorë

Vlora

Ngacmoi seksualisht 9-vjeçarin, nis hetimi ndaj 64-vjeçarit në Vlorë

Më: 19 maj 2024 Në ora: 13:46
Foto ilustrim

Komisariati i Policisë Vlorë referoi materiale në Prokurori dhe nisi procedimin penal për shtetasin B. S., 64 vjeç, banues në Vlorë.

Pasi ndaj tij ka bërë kallëzim një shtetase, se 64-vjeçari, ditën e djeshme, i ka ngacmuar seksualisht nipin e saj, 9 vjeç.

Detaje tjera policia nuk ka jepur.

Hetime për rastin vazhdojnë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat