Majlinda Kelmendi shpërthen në lot kur flet për atë që ia dedikoi medaljen - Bota Sot
Majlinda Kelmendi shpërthen në lot kur flet për atë që ia dedikoi medaljen

Xhudo

Majlinda Kelmendi shpërthen në lot kur flet për atë që ia dedikoi medaljen

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 21:34
Majlinda Kelmendi

Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë në Lojërat Evropiane që u zhvilluan në Minsk të Bjellorusisë.

Ajo këtë medalje ia ka dedikuar tezakut të tij, futbollistit Labinot Harbuzit i cili ishte motivi i saj për tu bërë kampione.

E ftuar në “Zina B”, derisa tregonte këtë, Majlindën e kanë tradhtuar emocionet dhe ka shpërthyer në lot. /

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...